Apartmány U Potoka

Rekreační ubytování v Jeseníkách

Ubytování Jeseníky – Apartmány u Potoka

nabízí krásné, levné, celoroční ubytování pro 18 až 24 osob v Jeseníkách. Apartmány jsou na okraji obce Dolní Moravice, která je obklopena nedotčenou přírodou chráněné krajinné oblasti Jeseníků. 


Apartmány U Potoka


Apartmány  u Potoka jsou   ideální pro rodiny s dětmi, které chtějí lyžovat (Karlov, Malá Morávka, Dolní Moravice), jezdit na běžkách (Jesenická magistrála, Petrovy kameny, Praděd, Hornoměstská trasa), milují koupání (bazén u apartmánů U Potoka),  jezdit na kole, provozovat pěší turistiku (Karlova Studánka, Rešovské vodopády, stezka Bílé Opavy, Praděd, Rejvíz a Mechová jezírka) a mnoho dalších aktivit, nebo jen tak potřebují  uniknout  od ruchu městského života a poznat krásy Jeseníků.

1/ Praděd 1492 m. n m.

2/ Stezka podél Bílé Opavy

3/ Čerťák - Dolní Moravice

Při ubytování v apartmánech U Potoka můžete využívat neplacené parkoviště přímo u apartmánů. Pro naše hosty je u každého apartmánu venkovní posezení se zahradním nábytkem, slunečníkem a  grilem. 

V létě si také můžete posedět přímo u Moravického potoka a opéct špekáčky na ohništi. Pokud nejste příznivcem táboráku, je tu pro vás prostorný zahradní altán.

Jestli v létě milujete koupání, je Vám k dispozici  zastřešený bazén. 

Pro aktivní děti jsme připravili trampolínu, pískoviště a skluzavku. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu
Apartmány U Potoka